Anonim o następującej treści:

"Po wyborach Pan Lewczuk przy pomocy swojej kierowniczki z GOPS Pani Przysiężniak zwolnił w ramach oszczędności pracownicę domu opieki w Stryjowie, ta nie zgodziła się z uzasadnieniem i skierowała sprawę do Sądu. Jej brak zgody spowodowany był  tym, że napisali jej w wypowiedzeniu oszczędności a za kilka tygodni na jej miejsce została zatrudniona inna osoba. Sprawa już dawno by ucichła ale kilka dni temu dowiedziałam się, że Gmina z tą Panią sprawę przegrała i opieka musi jej zapłacić niemałe odszkodowanie. I tu moje pytanie kto to ma zapłacić Wójt z Kierownikiem GOPS ze swoich prywatnych pieniędzy czy my mieszkańcy z naszych podatków mamy ponieść koszt niekompetencji Pani Przysiężniak i Lewczuka? Taka sytuacja pokazuje brak podstawowej wiedzy tej dwójki, poza tym Gmina płaci jakiemuś radcy prawnemu zapewne niemałe pieniądze ciężko było pójść i poprosić go opinię? Chociaż i tam pewnie było jak w innych przypadkach, że kierownik w tym przypadki Pani Przysiężniak tylko podpisała decyzję podjętą przez Lewczuka ale jak się na to godzi to niech poniesie też osobiście koszty  rzekomo swojej decyzji".

 

Odpowiedź na anonim:

odpowiedz anonim