Izbickie Stowarzyszenie „Bratniak” w sylwestrowy wieczór zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojej tymczasowej siedziby na wspólnie organizowany poczęstunek oraz zabawę taneczną "pod gwiazdami".

.

             W ślad za celem działania "Bratniaka", jakim jest propagowanie zdrowego funkcjonowania w społeczeństwie, które przeciwdziała społecznemu wykluczeniu a sprzyja naszej lokalnej integracji i reintegracji, Sylwester 2015 ze stowarzyszeniem jest imprezą bezalkoholową - a więc bawimy się bez napojów alkoholowych! Poczęstunek organizujemy wspólnie czyli częstujemy się potrawami, które przyniosą inni goście i które przyniesiemy sami (komponujemy menu wg własnego uznania - zimne przekąski - sałatki, przystawki itp. oraz słodkie wypieki i słodycze, owoce, zimne napoje); herbatę i kawę już mamy. Do wspólnej zabawy zapraszamy także dzieci - przecież nie chcemy by nasze pociechy - małe czy duże - przywitały nowy rok z „Polsatem”, tylko z nami. Pozostałe szczegóły do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym na numer: 8832623249

Do zobaczenia w sylwestrowy wieczór (czwartek 31.12.2015)!

Startujemy o godz. 21.00

Izbica, ul. Sportowa 1 (obok stadionu sportowego)

Plakat SYLWESTER 2015

 Izbickie stowarzyszenie integracyjne – Klub abstynenta „Bratniak”