Logo 1miejsceSpotkania "BRATNIAKA" odbywają się zazwyczaj w KAŻDĄ NIEDZIELĘ   o godz. 18.00 w siedzibie Klubu w Izbicy przy ul. Sportowej 1 (obok stadionu sportowego).

Telefoniczny nr kontaktowy - 723 513 072.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Stowarzyszenie jest organizacją skupiającą ludzi, którzy chcą się integrować oraz pomagać, przede wszystkim, wzajemnie swoim członkom. Organizacji nie należy mylić z klubami Anonimowych Alkoholików, które działają na zupełnie innych zasadach. Do "BRATNIAKA" może wstąpić każdy, kto nie nadużywa alkoholu, potrzebuje pomocy ludzi w różnych sprawach oraz jest gotowy pomagać innym.

 Statut Klubu Abstynenta "BRATNIAK" w Izbicy

 Izbickie Stowarzyszenie Integracyjne - Klub Abstynenta „BRATNIAK” powołano do życia na spotkaniu założycielskim w dniu 9 listopada 2015 roku. Od dnia 1 grudnia „Bratniak” istnieje także na popularnym internetowym portalu społecznościowym FACEBOOK jako organizacja non-profit pn. „Stowarzyszenie BRATNIAK”:

NIP:  5641789219

REGON:  363663370

KRS:  0000599967